Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde jsou perky z první skupiny perků.nad perkem máte jaký potřebujete lvl. je jich 55 -0 lvl. ¨znamená že máte perk již od začátku.  

Obrazek

 2 lvl.

C4  x2- dostanete 2 C4 které umístíte na jakekoliv místo dohodu a kdykoliv můžete odpálit.-Pravým mišidlem umístíte a levým odpalíte

 

Obrazek

0 lvl.

Special grenades 3x - místo 1 granátu hned tři special granáty-granáty hodíte tlačitkem kterým hazíte granáty speciální např. smoke granade .

 

Obrazek

0 lvl.

RPG 7 x2 - dostanete RPG se dvěmi raketami se kterými můžete sestřelit vrtulník nebo nějákého vojáka poslat do nebes každopádně sestřelit helikoptéru musíte dobře mířit na vrtuly nebo na ocas

 

Obrazek0 lvl.

Claymor 2x -dostanete specialní mini ze kterých vecházejí dva lasery které ihned po přiblíženi nepřítele se aktivuje tato bomba a vybuchne-umístíte levým tlačítkem po vybraní teto bombičky!!!nejlepšeji se pokládá k otvorům ,ke v chodům.

Obrazek

41 lvl.

Frag 3x -chcete mít 3 výbušneé granáty tento perk to umožnuje-hodíte tlačítkem kterým házíte výbušne granáty.

 

Obrazek

31 lvl.

Bandolier-více nabojů(více zásobníků s náboji)dostane více nábojů...co dodat.

 

Obrazek14 lvl.

Už vás nebaví když vás zabijí claymorky?Tento perk vám umožní je vydět přes zed ale když vás claimor zachytí a vybucne tak vás to zabije .Tento perk umožní pouze videt kde jsou umístěny ale ne je deaktivovat!